Wybrana linia:

Medic Silicone

Uporczywy ból stóp podczas spaceru lub w trakcie uprawiania sportu? Praca na stojąco staje się coraz bardziej niekomfortowa? Nie lekceważ tych objawów! Mogą to być pierwsze objawy deformacji stóp wynikające z przyczyn genetycznych lub środowiskowych. W naszym sklepie znajdziesz silikonowe wkładki do butów (podpiętki, kliny i separatory międzypalcowe, poduszki pod piętę) wykorzystywane właśnie w takich sytuacjach. Zadaniem tych produktów jest ustabilizować stopę oraz równomiernie rozłożyć nacisk wywierany na stopę podczas chodzenia, co docenią między innymi osobami borykające się z bolesnymi odciskami, ostrogą, stopą cukrzycową oraz innymi schorzeniami stóp.

Pamiętaj, aby przed zakupem skonsultować się z lekarzem, który oceni stopień i rodzaj deformacji. W przypadku zakupu zalecamy zacząć od chodzenia z wkładkami przez około godzinę dziennie, a następnie stopniowo wydłużać ten czas.

Masz pytania związane z konkretnym produktem? Chcesz spytać o dostępne rozmiary? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.