APARAT KOREKCYJNY PALUCHA KOŚLAWEGO NA NOC
APARAT KOREKCYJNY PALUCHA KOŚLAWEGO NA NOC

Aparat utrzymuje palucha koślawego w skorygowanej pozycji. Używanie aparatu daje możliwość powstrzymania w dużym stopniu rozwoju koślawości palucha i pozbycia się bólu. Żelowe elementy zapewniają znakomity komfort użytkowania aparatu. W aparacie nie wolno chodzić. Dostępny rozmiar: uniwersalny. Na prawą lub lewą nogę.

ELASTYCZNA OSŁONA NA ŚRÓDSTOPIE
ELASTYCZNA OSŁONA NA ŚRÓDSTOPIE

Podkładka wykonana z elastycznego materiału spendex, doskonale dopasowuje się do kształtu stopy. Żelowy element chroni śródstopie przed bólem, zapobiega tworzeniu się modzeli i zapalenia przedniej części stopy. Dostępne rozmiary: M, L.

ŻELOWY SEPARATOR PALCÓW 5D Z OSŁONĄ
ŻELOWY SEPARATOR PALCÓW 5D Z OSŁONĄ

Doskonale separuje wszystkie palce stóp. Pomaga zredukować naprężenia i ból spowodowane zniekształceniami palców. Dodatkowa osłona chroni halluksy. Produkt może być stosowany również przy problemie palców młoteczkowatych. Podpiera palce i poprawia ich ułożenie. Rozmiar uniwersalny.

SEPARATOR NA TRZY MAŁE PALCE Z OSŁONĄ
SEPARATOR NA TRZY MAŁE PALCE Z OSŁONĄ

Żelowy separator zapobiega zachodzeniu palców na siebie. Pomaga w prawidłowym ułożeniu palców. Prostuje palce młoteczkowate. Osłona chroni wrażliwe miejsca stopy. Rozmiar uniwersalny.

ŻELOWY SEPARATOR PALCÓW 5D
ŻELOWY SEPARATOR PALCÓW 5D

Wykonany z miękkiego i elastycznego silikonu, z łatwością dopasowuje się do każdej dorosłej stopy. Nie przeszkadza w chodzeniu, można go nosić cały dzień. Separator koryguje ustawienie palców i przywraca ich prawidłowe ułożenie. Przeciwdziała obtarciom i odciskom między nimi, wywołanymi zbyt ciasnym obuwiem lub butami ze zwężonymi noskami. Stopa powraca do…

GEL ACTIV Wkładki żelowe
GEL ACTIV Wkładki żelowe

Wyjątkowe wkładki, wykonane z miękkiego żelu o zróżnicowanej sprężystości. Absorbują wstrząsy powstałe podczas chodzenia czy biegania, redukując przy tym ból stóp, kolan oraz kręgosłupa. Zalecane dla osób o wrażliwych stopach, osób z nadwagą, a także przy schorzeniach stóp.

Opaska osłaniająca z separatorem
Opaska osłaniająca z separatorem

Delikatna i elastyczna opaska, dzięki miękkiej, żelowej wkładce chroni wrażliwe miejsce. Separator żelowy prostuje nachodzący, duży palec, zapobiega dalszej deformacji. Opaskę można używać w czasie dziennej aktywności jak i podczas snu. Opaska dostępna w rozmiarze uniwersalnym na prawą lub lewą stopę. Produkt sprzedawany na sztuki.

OSŁONA PALCA Z KLINEM ODWODZĄCYM
OSŁONA PALCA Z KLINEM ODWODZĄCYM

Miękka osłona wyściełana żelem, osłania palec, zmniejsza jego młoteczkowatość, zapobiega otarciom. Zastosowany klin żelowy prostuje duży palec, zmniejsza jego deformację. Sugerujemy zakładać produkt na drugi palec. Dostępny rozmiar: uniwersalny. Artykuł sprzedawany na sztuki.

ŻELOWA OSŁONA PIĘTY 2W1
ŻELOWA OSŁONA PIĘTY 2W1

Miękka poduszka żelowa która działa jak zapiętka chroni piętę przed otarciami oraz likwiduje luz w bucie. Druga część wkładki spełnia rolę żelowej podpiętki – narzuca stopie prawidłowe ułożenie a dodatkowo miękki i elastyczny żel amortyzuję i rozkłada nacisk ciała na piętę. Dodatkowo zapobiega zsuwaniu się stopy z obuwia. Wkładka jest…

KLIN ŻELOWY Z OSŁONĄ NA HALLUKSY +
KLIN ŻELOWY Z OSŁONĄ NA HALLUKSY +

Zapobiega zachodzeniu palucha na drugi palec co zmniejsza jego koślawość. Redukuje bóle spowodowane zachodzeniem palców na siebie. Osłona chroni halluksy, jednocześnie zapewniając równomierne rozłożenie sił powodujących podwijanie się palucha. Łatwo dopasowuje się do kształtu stopy. Produkt w rozmiarze uniwersalnym, sprzedawany parami.

ŻELOWY SEPARATOR PALCÓW
ŻELOWY SEPARATOR PALCÓW

Żelowy separator palców, nowej generacji, zaprojektowany ergonomicznie. Ma zastosowanie w przypadku halluksów, palców młoteczkowatych oraz przy nachodzących palcach. Do użytkowania w trakcie codziennej aktywności jak i również w nocy. Separator wykonany z wytrzymałego miękkiego i bezpiecznego żelu klasy medycznej.

OSŁONA NA PALCE DO DOCINANIA, ZAMKNIĘTA
OSŁONA NA PALCE DO DOCINANIA, ZAMKNIĘTA

Osłona wyściełana żelem, zmniejsza ból spowodowany młoteczkowatością palców oraz zrogowaceniami i odciskami. Docinać według potrzeb. Wskazania: zrogowacenia, palce szponiaste, palce młoteczkowate. Produkt w rozmiarze L (15mm) i S (12mm), sprzedawany na sztuki.