Wybrana linia:

Produkty ortopedyczne

Zmagasz się z obrzękiem łydek lub charakterystycznym bólem w okolicach pięt? Aktywność fizyczna albo nawet dłuższy spacer skutkują bólem w stawach kolanowych? Zadbaj o swoje zdrowie i komfort codziennych wypraw! W naszym sklepie znajdziesz takie akcesoria jak wkładki ortopedyczne do stóp, których głównym zadaniem jest zapewnienie stabilizacji oraz równomierne rozłożenie nacisku, jaki powstaje podczas chodzenia. Oferujemy także wkładki na płaskostopie, których korytkowa konstrukcja wymusza na użytkowniku prawidłową postawę, odciążając w efekcie kręgosłup oraz staw skokowy. Wybrane modele można przyciąć do wskazanego przez Ciebie rozmiaru. W naszej ofercie znajdziesz również rozmiary dziecięce. Wykorzystane materiały są wyjątkowo lekkie oraz nie powodując otarć podczas użytkowania.

Przed dokonaniem zakupu zalecamy konsultację z lekarzem, który najlepiej doradzi, jaki rodzaj produktu najlepiej sprawdzi się w walce z określoną dolegliwością.

Chcesz zadać pytanie dotyczące dostępności produktów? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego! Chętnie udzielimy możliwie wyczerpujących wyjaśnień.

EGINA

T005

SAMPI

T004

PERFECT

T001

TAU

T002

CHAMPION

T003